Události základní školy ve školním roce 2012/2013

 

130628 detska olympiada026V termínu od 23.6. do 28.6.2013 proběhla ve Zlínském kraji VI. letní olympiáda dětí a mládeže ČR. Je to republiková soutěž krajských reprezentací v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň.

I v letošním roce na této akci nechyběli ani zástupci našeho atletického oddílu. V kategorii mladších žáků reprezentovali Královéhradecký kraj a zároveň Dětské centrum Ostroměř Adam Novotný, Jakub Fiala, oba ve skoku dalekém a sprintu na 60m, a Miroslav Špicar v hodu kriketovým míčkem.

Chlapcům děkuji za vzornou reprezentaci a budu se těšit, že za dva roky se opět někdo do krajského výběru probojuje.

Mgr. Miroslav Špicar

130627 slavnostni rozlouceni se skolnim rokem002Ve čtvrtek dopoledne jsme se rozloučili se školním rokem 2012/2013. 

Atmosféra byla velice příjemná a už se těšíme na prázdniny.

 

 

130625 schuzka predskolaku044Blíží se konec školního roku a my už se pilně připravujeme na rok následující. Začínáme od těch nejmenších. Již potřetí jsme se sešli s budoucími prvňáčky naší školy spolu s jejich rodiči. Mezitím, co si děti „hrály na školu" s paní učitelkou ve třídě, se rodiče dozvídali praktické rady o chodu školy, školní družiny i školní jídelny. Na závěr jsme si slíbili: „Na shledanou 2. září 2013 v 7:30 hodin poprvé ve škole!"

Mgr. Gabriela Pospíšilová

130627b oceneni zaci na obci006Nejúspěšnější žáci byli na obci oceněni starostou obce Ing. Tomášem Gabrielem.

Seznam oceněných žáků

 

 

130625 pasovani na ctenare007Žáci první třídy dnes zažili výjimečný den, byli pasováni na čtenáře. Slavnostní atmosféru navodila nejedna věc: obřadní síň obecního úřadu, starší spolužáci převlečeni za rytíře, samotné pasování mečem panem starostou Tomášem Gabrielem, krásné dary připravené paní Hanou Němečkovou, knihovnicí obecní knihovny, knihou od KRPŠ a milými příběhy pana Bohumíra Procházky.

Mgr. Gabriela Pospíšilová

© 2017 Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř, Školní 315, Ostroměř, tel.: 493 691 225, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

web vytvořil www.helpmark.cz