Rybičky – 1. třída

V přízemí naší mateřské školy vlevo je třída „Rybiček“ určená pro nejmladší věkovou skupinu dětí. Individuálním přístupem a pozitivní motivací se snažíme o harmonický rozvoj celé osobnosti. Přátelskou atmosférou a nenásilným začleněním do kolektivu usnadňujeme dětem přechod z rodinného prostředí. Spolupracujeme s rodiči, akceptujeme jejich výchovu a navazujeme na ní. Prostřednictvím pestrého adaptačního programu rozvíjíme motorické, psychosociální a také běžné dovednosti. Podporujeme dětskou zvídavost, touhu poznávat a objevovat sám sebe i okolní svět, respektujeme odlišnosti. Vedeme děti k zdravé soutěživosti, kladnému vztahu k novým kamarádům i k umění se dělit.

Naše třída nabízí dětem několik koutků – center aktivit: kuchyňský, dílenský, relaxační a čtenářský koutek. Horolezeckou stěnu, modelíniště, velké plastové a molitanové kostky, dráhu pro mašinky a auta, velká nákladní auta a mnoho dalších pomůcek ke hrám, které jsou přiměřené danému věku.

Kontakt

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.: 493 691 292

Pedagogové

Štěpánka Burešová, učitelka

Lenka Kopitzová, učitelka