O nás

Dvoutřídní mateřská škola nabízí souběžnou nabídku herních aktivit v obou třídách s možností volného výběru konkrétní činnosti.

Preferujeme osobní rozvoj dítěte se zaměřením na jeho individuální zvláštnosti a rozvíjení jeho morálně volních vlastností.

Interiér tříd je vkusně esteticky upraven a svým charakterem umožňuje dětem aktivně se podílet na úpravě prostředí.

Zahrada je velká, poskytuje upravené zázemí pro mnoho činností během školního roku.

Na dopravním hřišti se děti seznamují se základními pravidly chování na ulici a významem dopravních značek přímo v praxi.

Je vytvořen projekt pro rekonstrukci školní zahrady.

Provoz mateřské školy

6:30 - 15:45 h