Mateřská škola

171108 ms nova vyzdoba 011Hledáte ježky? Tak se podívejte na naše okna. Dětem se moc povedli a určitě se Vám budou líbit.

171031 ms halloween 068To bylo dnes „super“ dopoledne. Navštívili nás „deváťáci“, posadili se mezi nás a my je naučili naši píseň „Halloween“, kterou jsme si sami vymysleli. Společně jsme si zahráli na Drambeny. Také se deváťáci vrátili do dob, kdy navštěvovali školku. Postavili několik staveb z Lega i kaštanů.

Pak to začalo. Společně s předškoláky se pustili do vydlabávání dýní. Nakonec z toho vzniklo několik strašidýlek.

Na závěr jsme si společně zatancovali. Moc se nám to všechno líbilo a tak se těšíme na další setkání.

171030 ms orkan 005Tak takhle viděly děti „Orkán“ v Ostroměři.

171020 ms nase skolka 010Tak takhle vypadá naše opravená školka.

171019 ms nase oslavy 009Naše narozeninové oslavy si opravdu užíváme. Oslavenec si vybere, kdo mu popřeje za všechny holčičky i kluky, na přání mu zazpíváme písničku a nakonec přijde sladká dobrota.

171018 ms prima vizus 001Ve školce proběhlo preventivní screeningové vyšetření zraku „Koukají na nás správně?“.

171005 ms vyveska 008Jak se Vám líbí naše nová vývěska? Děti se moc snažily a každý přiložil ruku k dílu.

171004 ms repa 005„Co by to tak asi mohlo být?“ Je to těžké, tvrdé a dá se to jíst. Další informace byla – vaří se to a je to červené. Ano. „Červená řepa.“ Prohlédli jsme si ji, odtrhali listy, dali vařit a netrpělivě čekali, až vychladne. Někdo ochutnal, někdo ne, ale našli se i tací, kterým řepa moc chutnala.