Vážení rodiče,

od školního roku 2016/2017 využíváme nový způsob plateb hrazených Vámi za Vaše děti. Jedná se o zjednodušený způsob úhrady prostřednictví školní elektronické pokladny, který nás zbaví neustálého vybírání a vracení peněz a další administrativy s tím spojené. I Vám, rodičům, odpadnou starosti s kontrolou, zda dítě obnos v pořádku doneslo do školy a příslušnou částku zaplatilo.

Podstatou programu je vytvoření virtuálního účtu pro Vaše dítě. Každý žák proto obdrží variabilní symbol (bude žákům sdělen na začátku školního roku), který bude neměnný po celou dobu jeho školní docházky. Rodič poté uhradí na účet školy přiměřenou částku, ze které se budou odečítat platby dle naší dohody (např. kroužky, pracovní sešity, školní družina, divadlo, exkurze apod.).

Výše částky, kterou je nutné poukázat na začátku školního roku na účet školy, se odvíjí od skutečnosti, zda žák navštěvuje školní družinu, podle počtu přihlášených kroužků, a dále je potřeba zohlednit platby za pracovní sešity. Frekvenci doplňovaní a výši financí v průběhu roku ponecháváme na Vašem rozhodnutí.

Prosíme o úhradu počáteční Vámi vypočtené částky do 15. září 2017 na číslo účtu 1163798349/0800 pod přiděleným variabilním symbolem. Pro jistotu by bylo vhodné uvést do zprávy pro příjemce i jméno a příjmení Vašeho dítěte.

Částka, která zůstane na účtu na konci školního roku, se automaticky převede do nového školního roku. Zůstatková částka se vyplatí na konci povinné školní docházky převodem na Vámi uvedený účet nebo stejným způsobem při přestupu na jinou školu.

Škola Vám bude pravidelně zasílat výpis z virtuálního účtu na udanou emailovou adresu, abyste měli přehled o pohybu na virtuálním účtu a také pro informaci, zda je na účtu dostatečná částka na pokrytí očekávaných plateb.

Pokud budete mít zájem o informace o školní elektronické pokladně, doporučujeme webové stránky www.sisoft.cz.

Vaše dotazy ohledně školní elektronické pokladny rádi zodpovíme osobně, telefonicky na čísle 493 691 225, případně prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.