170630 ms narozeninove oslavy 004Naše další narozeninové oslavy...

 

 

 

 

170629 ms rozlouceni s predskolaky 001Rozloučení s předškoláky se již tradičně konalo na obecním úřadě. Paní místostarostka Mgr. Hedvika Bidlová promluvila k dětem. Každý z dětí se podepsal a jejich maminka jim odzvonila ukončení docházky do MŠ. Děti byly pasovány na školáky. Paní ředitelka G. Pospíšilová také odzvonila budoucím školákům začátek školní docházky.

Domů děti odcházely s kytičkou a malým dárkem pro radost.

 

170609 ms oslava 001Tak to je naše oslava Akademie. Děti si za svůj výkon zasloužily velkou odměnu – přípitek a nanuk. Aby to ale nebylo líto mladším dětem, menší nanuk dostaly také.

 

 

 

170623 ms sportovni dopoledne 001To se nám to dopoledne vydařilo! Deváťáci pro nás připravili sportovní dopoledne. Vyzkoušeli jsme si běh, hod kriketovým míčkem a skok do dálky z místa. Odměnou všem za velké výkony byla sladká odměna.

 

 

 

170601 ms muzicirovani 001Svátek MDD jsme oslavili hudebním pořadem od D. Čemusové „Já jsem muzikant“. Děti si zatancovaly, zazpívaly při lidových písních Avignon, Kalamajka a Tluče bubeníček. Jednotlivé hudební nástroje zahrály ukázky známých děl autorů vážné hudby – W. A. Mozarta, J. S. Bacha, M. Ravela a A. Dvořáka. Muzicírování se nám všem líbilo a těšíme se na další setkání s písní.

 

 

© 2017 Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř, Školní 315, Ostroměř, tel.: 493 691 225, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

web vytvořil www.helpmark.cz