Události mateřské školy ve školním roce 2015/2016

 

160629 ms rozlouceni s predskolaky001To byl ale slavnostní zážitek! Hezky se obléknout a přijít na obecní úřad, kde se konalo rozloučení s předškoláky. Po slavnostním nástupu představila pí Z. Erlebachová budoucí školáčky pí místrostarostce H. Bidlové, která promluvila k dětem a popřála jim hodně úspěchů ve škole. Nechyběl ani přípitek, kytička a dárek. Nakonec pí Z. Erlebachová odzvonila zvonečkem konec školky a pí ředitelka G. Pospíšilová zazvonila začátek školy. Na závěr dne probíhalo v restauraci U Kameníka pasování na školáky.

  

160627 ms dalsi oslavy015Naše další prožité narozeninové oslavy.

 

 

 

 

160615 ms jahody a tresne013Sběr jahod a třešní je v plném proudu. My jsme si také se vzájemnou pomocí jahody a třešně vytvořili.

 

 

 

160623 ms spani ve skolce032Jaké to bude spát ve školce? Bude to prima? Bude nějaké překvapení? Nebude se mně stýskat? Nebudu se bát? To byla asi nejčastější otázka, ale bylo to super. Celá školka patřila jen nám. Prostřeli jsme si švédský stůl, hráli si podle přání, holčičky si zahrály na paní kadeřnice. Nechyběla ani večerní procházka Ostroměří a hra na schovávanou. Na zahradě jsme hledali poklad v podobě malých baterek, které udělali všem radost. Venku se již setmělo a nám se začala zavírat očka, tak honem vyčistit zoubky a „šupkydupky“ do postýlek. To byl dnes krásný den a máme na co vzpomínat.

  

160613 ms matysek002Takto se Matýsek ve školce stará o holčičky, aby byly pěkné.

 

 

 

 

© 2017 Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř, Školní 315, Ostroměř, tel.: 493 691 225, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

web vytvořil www.helpmark.cz